درباره ما

سخن سردبیر | به سایت “جانان” خوش آمدید

سایت های کاملاً فارسی زمان زیادی نیست که در گستره وب به وجود آمده اند؛ با این وجود، وبلاگ ها و وبسایت های زیادی اکنون با موضوعات کاملاً تخصصی به زبان فارسی وجود دارند. علاقه شخصی به موضوعات ادبی و عرفانی باعث شد تا ایده شروع سایت فرهنگی ادبی “جانان” به ذهنم خطور کند. در این وب سایت برآنیم تا گزیده بهترین ها را به زبان پارسی به شما ارایه دهیم. بخش های متنوع سایت به گونه ای نظم گرفته اند تا خواننده را در کمترین زمان به زیباترین گزیده های شعر، ادب و هنر معرفی نمایند. در بخش پیوندها نیز سیاست سایت افزودن لینک هایی است که به موضوعات فرهنگی و هنری می پردازند. عناوین جدید مطالب در بخش “تازه های جانان” آورده می شوند و در نهایت اشتراک در سایت جانان از طریق بخش “اشتراک” میسر شده است.
اما پیمودن این راه به تنهایی نه خوشایند است و نه امکان پذیر، چشم امید داریم به حمایت دوستان و خوانندگان عزیز جانان تا اگر مطلبی زیبا دارند، از سکوی انتشار “جانان” به نام خودشان انتشار دهند و اگر نظری دارند، ما را آگاه سازند.

آدرس ایمیل جانان info [at] janan.eu می باشد که همیشه می توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

10 دیدگاه برای “درباره ما”

  1. با سلام
    لطفا راهنمایی بفرمایید که آموزش مدیتیشن را چگونه می توانم ببینیم و شروع به انجام این کار بکنم من قبلا نزدیک به ۱۷ سال پیش نزد خانم طهوری مدیتیشن را شروع کرده بودم و بعد از مدتی رها کردم و الان چون ذهنم خیلی پریشان است نیاز به ادامه ان دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید
    متشکرم

  2. دروود فراوان بنده به تازگی با مادر اشنا نشدم چند سال پیش این مجموعه را گم کردم و هرچه یافتم نبود!
    امشب بسیار اتفاقی ایشان به بنده محبت داشتند من عکس ایشون رو در تصاویر مربوط به مادر زمین دیدم
    البته نه عکسی که قبلا داشتم بلکه تصویری از جوانی ایشان و احساس کردم این عکس چقدر کشش دارد و مرا صدا میکند برروی عکس زدم باورم نمیشد که ایشون رو! عشقم! رو پیدا کردم خدارو هزاران بار سپاس و ممنون از شما دوست بزرگوار به خاطر زحمت سایت و خدماتتون پاینده و برقرار باشید همواره در عشق….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *